Erzurum Nakliye Rehberi

Erzurum Nakliyat Evden Eve Taşıma

Bir Erzurum Nakliyat Firması olan kuruluşumuz, Erzurum evden eve nakliyat sektörü merkezli olmak üzere “Türkiye’nin her yerine nakliyat” misyonuyla lojistik alt yapısını her geçen gün daha da güçlendirmektedir. Ve bir Erzurum evden eve nakliyat firması olarak en çok önem verdiğimiz noktalardan birisi olan konu eşyalarınızın boyut ve ebatlarına göre, yani niteliğine göre paketleme hizmetidir.

Birçok ev sahibi Erzurum nakliyat firmaları arasında niteliksiz paketleme işleminden dolayı şikayetçi ve bu durum birçok mobilyanın hasar almasına sebep olmaktadır. Nitelikli bir paketleme hizmeti için doğru paketleme materyallerinin kullanılması konusu oldukça önemlidir…

1993 yılından bu yana verdiğimiz sorunsuz nakliyat hizmeti bize Erzurum nakliyat sektöründe oldukça geniş bir referans listesi olarak dönüş yapmıştır. Bu geniş referans listesine ulaşmamızda uzman kadromuzun büyük bir payı olmakla birlikte, nitelikli bir paketleme hizmeti ve firmamıza özgü üstün nakliyat hizmet kalite anlayışı doğrultusunda bugünkü noktaya gelmiş bulunmaktayız.

Erzurum evden eve nakliyat sektöründe verdiğimiz hizmetin yanı sıra İstanbul evden eve nakliyat ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizi boyunca eşyalarınız Erzurum Nakliyat garantörlüğünde taşınmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile hata payını sıfıra indirmesini ve kaliteli hizmeti en ekonomik biçimiyle sizlere ulaştırmayı başarmış bulunmaktayız…

Erzurum Evden Eve Nakliye sektörüne 1993 yılında girmemize ragmen bir çok başarılara imza atan Erzurum nakliyat binlerce aile ve resmi kurumları tasıyarak sektörde adını söz ettiren bir firma olmuştur.

Nakliyat hizmetimiz boyunca kaliteden taviz vermeksizin nakliyat hizmetlerine özel bire bir çözümler üretmiş ve müşterilerimizn arzu ve istekleri doğrultusunda çeşitli değişiklikler yapmaktayız. Eşyalarınızın evden eve taşımacılık hizmeti boyunca hangi aşamalardan geçeceğini sizlere, sizinle iletişim içerisinde olan bir personelimiz aktaracaktır, isterseniz arkadaşlarımıza arzu ve isteklerinizi taşıma hizmeti sırasında anlık olarak iletebilirsiniz…

Erzurum Nakliyat sektöründe yoğun olarak görülmekte olan güvenilir firmaların isimlerini kullanan bazı kişi ya da kişiler nakliyat hizmeti verdiklerini iddia etmekteler. Bu çakma nakliyat firmalarından kaçınmanızı ve her firmaya, taşımacılık hizmetinden önce vergi levhasını ve taşımacılık belgesini göstermesini rica edin… Erzurum Nakliyat’ın benzerlerinden sakınmanızı önermekteyiz… Erzurum Nakliyat, K1 Nakliyat Belgesi ve K3 Nakliyat Belgesi ile kurumsal bir çatı altında nakliye hizmeti sunmaktadır…

Banka Taşıma Hizmeti

Ülkemizde bankacılık her geçen gün gelişmektedir. Anadoludaki şehirlerin kentleşmesi ile birlikte her semtte en az 5 banka şubesi görebilirsiniz. Bu bankaların zamanla bulundukları konumu değiştirmeleri gerekiyor. Bankaların kendi araçları ile taşımacılık yapmaları kesinlikle doğru değildir. Hem bu taşımacılık yasa dışı olacaktır. Hem de taşımacılıkta muhtemelen büyük zararlar oluşacaktır.

Firmamız Erzurum nakliyat taşımacılık işlerini kusursuz ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Taşımacılık hizmeti için firmamıza başvurduğunuzda şu işlemler yapılacaktır. Önce firmamızın expertizi bankaya giderek ön inceleme raporu hazırlayacaktır. Hazırlanan rapor ofislerimizde gözden geçirilecek ve bu hizmet için gerekli olan personel ve araçlar belirlenecektir. Etüt çalışması hazırlandıktan sonra banka yetkilelerine fiyat teklifinde bulunulacaktır. Banka tarafından fiyat teklifimiz kabul edildiği takdirde taşımacılık işlemine geçilir.

Bankanın atm cihazları lift’li araçlarımız ile zarar görmemesi için ayrı olarak taşınır. Ardından bankadaki dosya ve arşivler paketlenir. Paketlenen tüm dosyalar numaralandırılır. Numaralandırma yeni adrese geçildiğinde taşımacılığı hizlandıracak ve karışıklık olması engellenecektir.

Erzurum Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık hizmeti firmamızın verdiği nakliyat hizmetlerinden birisidir. Asansörlü evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı ile nakliyat işi oldukça hızlı ve pürüzsüz gerçekleşmektedir. Müşterimiz açısından asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyalar yüzde bir ihtimalle zarar görmektedir.

Ayrıca asansörlü araçlar ile taşımacılığın gerçekleştirildiğinden dolayı nakliyat işi oldukça hızlı gelişir. Müşterilerimizin bu hizmette diğer bir avantajlı yönü ise ekonomik fiyattır. Geçmişte bu taşımacılık hizmeti elit kesime verilsede günümüzde artık her ev sahibi taşımacılıkta bu hizmeti talep etmektedir.

Bu yapılan taşımacılıkta asansörlü araçların oldukça büyük öneme sahiptir. Çünkü nakliyat işinde çalışacak personel sayısı yarıya inmektedir. Bu nedenle fiyat her personel eksikliğinde düşmektedir. Fakat asansörlü taşımacılık hizmeti firmamız tarafından uygun görülen kişilere verilmektedir.

Örneğin daireniz 6-7 katlarda ise, geniş bir balkonunuz varsa asansörlü taşımacılık hizmeti uygundur. Eğer balkonunuz geniş değilse asansörlü taşımacılık hizmeti verilmemektedir. Çünkü asansörlü taşımacılık tipinde eşyalar balkon aracılığı ile asansörlü araç kabinine yerleştirilir.

Erzurum Nakliyat firması olan firmamız Erzurum Nakliyat, “sorunsuz ve güvenilir nakliyat hizmeti” parolasıyla yola çıktığı ilk günden bu yana, Erzurum nakliyat sektöründe vermekte olduğu hizmetleri geliştirmiş ve sizlerin kullanımına sunmuştur…

Erzurum Nakliyat Hizmet Alanlari

Her evden eve nakliyat firması olduğu yerde saymamalı ve müşterilerine sunmakta olduğu hizmetleri geliştirmeli ve genişletmelidir. Bi de bu düşünceyle sizlere vermekte olduğumuz hizmetleri, Erzurum nakliyat sektörünün ve tüm Türkiye evden eve nakliyat sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirdik…

Erzurum nakliyat sektörü başta olmak üzere tüm evden eve nakliye sektöründe verdiğimiz hizmetler;